HOTEL

HOTEL LINEAS∗∗∗ PREŠOV

Hotel LINEAS∗∗∗ je situovaný neďaleko historického centra mesta s výhodným riešením dopravného spojenia.

Hotel ponúka ubytovanie v Prešove v dvojposteľových a jednoposteľových izbách s TV, samostatnou kúpeľňou, WC a balkónom. Kapacita hotela je 160 izieb, ktoré sú vhodné na ubytovanie nielen obchodných cestujúcich, ale aj väčšieho počtu športovcov, kolektívnych viacpočetných zájazdov alebo individuálne ubytovanie.

Hotel LINEAS Vám pod jednou strechou ponúka ubytovanie, stravovanie v hotelovej reštaurácii, kaviareň, bar s bowlingom, relaxačné centrum, priestory na organizovanie školení, kongresov, výstav, firemných porád.., parkovisko strážené kamerovým systémom. Medzi výhody patrí bezplatné wi-fi pripojnie na všetkých strediskách.

 

Strategická poloha

Z geografického hľadiska má HOTEL veľmi výhodnú polohu. Nachádza sa v tichej štvrti mesta. Jednoduchý a časovo nenáročný prístup k hlavnému diaľničnému ťahu Prešov – Košice a v blízkej dobe avizované dobudovanie obchvatu Košice - Poprad zvyšuje dopravnú dostupnosť. Medzi ďalšie výhody polohy patrí:

  • Administratívne a kultúrne centrum mesta, kde sa nachádzajú okrem iného úrady a banky je vzdialené cca 10 až 15 minút chôdze.
  • Dopravné uzly (centrálna železničná a autobusová stanica) sú vzdialené od areálu cca 20 minút chôdze.
  • Zastávka mestskej hromadnej dopravy je pri vstupe do areálu.
  • Prepojenie na leteckú dopravu je letisko Košice vzdialené cca 28 km po diaľnici.