Informácie pre študentov

Ubytovanie pre vysokoškolákov

 

Mimoriadny oznam pre študentov

Vážení študenti,

vzhľadom na dôsledky pandémie vírusu COVID-19 a opatrení, ktoré neumožnili ubytovanie v hoteli LINEAS, Vám oznamujeme, že platby za mesiace apríl, máj a jún Vám budú vrátené.

V prípade, že využijete ubytovanie u nás v zimnom semestri, platba bude započítaná na dané obdobie. Svoju žiadosť o ubytovanie v nadchádzajúcom semestri s poznámkou o započítaní platby nám pošlite na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

V prípade, že ubytovanie u nás už nebudete využívať, zašlite nám prosím číslo účtu, na ktoré majú byť preplatky vrátené na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Ubytovanie pre vysokoškolákov na 2 a 3 lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a WC. Wi-fi pripojenie na izbách. V hoteli možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii – od pondelka do piatka denné menu v hodnote stravného lístka.
Bowling so zľavou pre študentov.

Platby za zimný semester je potrebné vykonať do 31.8.2020. Študenti, ktorým sa platby započítavajú, zaplatia len rozdiel, ktorý vznikol po odrátaní mesiacov apríl, máj, jún.

 

Pre informácie ohľadom prihlášok volajte:  051/77 23 325

Žiadosť o ubytovanie

 

Pokyny na ubytovanie pre študentov na ak. rok 2020/2021