Navštívte Hotel LINEAS v srdci východu, v meste Prešov

Náš Hotel LINEAS*** sa nachádza neďaleko historického centra mesta, vďaka čomu má výbornú polohu.

Aby ste sa u nás cítili naozaj výnimočne, ponúkame vám komfortné ubytovanie v útulných dvojposteľových a jednoposteľových izbách.

160 izieb, ktoré sú rozdelené do rôznych kategórií, dokážu ponúknuť maximálne pohodlie nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre cestovné kancelárie, zájazdy, transfery, športové kluby. Jednoducho pre každého, kto hľadá cenovo výhodné ubytovanie s kvalitnými službami.

Všetko, čo potrebujete k vášmu pohodliu

V našom hoteli na vás čaká priestranná reštaurácia, kaviareň s chutnou kávou, bowling s barom a letnou terasou, relaxačné centrum či priestory, kde môžete zorganizovať oslavu, svadbu, ples, školenie, kongres, výstavu, firemnú poradu, alebo akékoľvek iné podujatie.

Wi-fi pripojenie a parkovisko, ktoré je situované priamo za hotelom, a ktoré nepretržite monitoruje kamerový systém je u nás samozrejmosťou.

Nabíjacia stanica pre elektromobily

Keďže si vážime prírodu, Hotel Lineas Prešov disponuje aj nabíjacími stanicami pre elektromobily.

Rýchle a inteligentné nabíjanie s výkonom 22 kW je až 10 x rýchlejšie než cez bežnú domácu zásuvku. K dispozícii je 1xAC a 2xDC nabíjacia stanica.

Nabíjacie stanice sa nachádzajú na parkovisku pred hotelom, kde si môžete pokojne nechať nabíjať svoj elektromobil.

Kde nás nájdete?

Náš hotel sa nachádza v tichej štvrti, v širšom centre mesta s blízkosťou diaľničného ťahu Prešov – Košice, Prešov – Poprad.

Zo železničnej a autobusovej stanice sa k nám dostanete ľahko a bez problémov aj pešo (15min chôdze). Do historického a kultúrneho centra Prešova je to rovnako blízko. Preto ak dostanete chuť na jeho spoznávanie, máte to skutočne na dosah.

Najbližšie medzinárodné letisko sa nachádza v susednom meste Košice, ktoré je vzialené 30 km od Prešova.